Size Ulaşalım


captcha

Hizmetler

KİRALAMA

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı ve yazılım ihtiyaçlarını satın almak yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

Git

SAYFA BAŞI

Kullandığınız cihazların masraflarını kontrol altına alarak, baskı maliyetleriniz sabitleyip, cihazınızın ömrünü uzatabilir, en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Git

ÇEVRE DOSTU

Aynı zamanda ekolojik, ekonomik ve verimli olmak çok zor değil. Uzmanlarımız işinizin daha sürdürülebilir olmasına yardımcı olabilir.

Git

GÜVENLİK

Bilgileriniz Toshiba MFP cihazınız ile güvende. Toshiba cihazlar ile birlikte gelen güvenlik özelliklerinden faydalanın.

Git

Haberler

2019 Bayi Toplantısı - İstanbul Hilton Bomonti

2019 yılının ilk Bayiler Toplantısı 23 Şubat tarihinde  Bomonti Hilton Hotel'de düzenlendi. Elektromak  Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. toplam 70 kişiden oluşan Bayi Grubu ile Cumartesi tüm gün süren toplantı sürecinde geçmiş yılın değerlendirmesini yaparken eş zamanlı olarak  2019 yılına ait ekonomik göstergeleri paylaştı. Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Doğan Pinhas'ın açılış konuşması ile başlayan toplantı  Toshiba Gulf Free Zone  Bölge Müdürü Sn. Pradeep Kumar Toshiba'nın hedef ve stratejilerini anlatan sunumu ile devam etti.  Ardından söz alan KDS Büro Otomasyon nezdinde Sn. Yaşar Yılmaz ve Print Teknolojileri nezdinde Sn. Murat Gürleyen başarı öykülerini dile getirdi. Çözüm odaklı satış görüşmelerinin yaratılan farklılık...

HABERİ OKU

Kocaeli Bayimiz Bayrağımızı Zirvelere Taşıyor

Kocaeli bölge bayimiz KDS' nin yetkilisi Nilgün ÖZDEMİR markamızın bayrağını zirveye taşımaya devam ediyor. Ağustos 2014’de Süphan ve Ağrı, 2016’da Erciyes dağlarından sonra bu seneki hedefi olan 6.000m. üzerine çıkabilmek için Gürcistan’a gidiyor. Kendisine şimdiden başarılar diliyoruz.

HABERİ OKU

2018 Bayi Toplantısı - Batum, Gürcistan

2018 yılının ilk bayi toplantısını Gürcistan’nın Batum şehrinde gerçekleştirdik. Yağmurlu fakat neşeli bir Trabzon buluşmasının ardından Batum’a giderken yol boyunca karadeniz insanının misafirperverliği ve yeşilin kırk tonu bizlere eşlik etti. Kafilenin Euphoria Hotel Batum'a varmasını takiben Riviera restoranda verilen akşam yemeği herkes için bir sonraki günün sabahında yapılacak toplantı için motivasyon kaynağı oldu.

HABERİ OKU
Tüm Haberler