Size Ulaşalım

Hizmetler

KİRALAMA

Ofisinizin veya firmanızın ofis baskı ve yazılım ihtiyaçlarını satın almak yerine uzun dönemli kiralama hizmetimiz ile sahip olabilirsiniz.

Git

SAYFA BAŞI

Kullandığınız cihazların masraflarını kontrol altına alarak, baskı maliyetleriniz sabitleyip, cihazınızın ömrünü uzatabilir, en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Git

ÇEVRE DOSTU

Aynı zamanda ekolojik, ekonomik ve verimli olmak çok zor değil. Uzmanlarımız işinizin daha sürdürülebilir olmasına yardımcı olabilir.

Git

GÜVENLİK

Bilgileriniz Toshiba MFP cihazınız ile güvende. Toshiba cihazlar ile birlikte gelen güvenlik özelliklerinden faydalanın.

Git

Haberler

TOSHIBA e-STUDIO Çok Fonksiyonlu Yazıcı Temizlik Kılavuzu

Toshiba MFP'ler çok sayıda kullanıcı tarafından kullanıldığından, cihazın temiz olması önem kazanmaktadır. Cihazın temizliği için önergeyi inceleyiniz.

HABERİ OKU

ELEKTROMAK A.Ş’den Müşterileri ve İş Ortaklarına COVID-19 Hakkında Mesaj

   ELEKTROMAK A.Ş’den Müşterileri ve İş Ortaklarına  COVID-19 Hakkında Mesajımız    25.03.2020 Değerli  Müşterilerimiz ; Sayın  İş Ortaklarımız, Koronavirüsün (COVID-19) neden olduğu bu belirsizlik zamanlarında, sağlığınız, güvenliğiniz ve refahınız bizim önceliğimizdir . Bu öncelik alacağımız karar ve önlemleri yönlendirmektedir. TOSHIBA markalı ürün ve hizmetlerinin  Türkiye çapında tek yetkili  Distribütörü olan  firmamız nezdinde ihtiyacınız olan Toshiba MFP, toner ve parça taleplerinizi karşılamak için azami çaba göstermekteyiz. Bugüne kadar, güvenliğinizi ve sağlığınızı korumak için bir dizi karar aldık. Sağlık Bilim Kurulu ve Dünya Sağlık Örgütü'nün (WHO) yönergelerini ve önerilerini takip ederek, gerçekleştirdiğimiz birçok eylemden sadece birkaçı aşağıda bilgilerinize sunulmaktadır. Firmamız lokasyonlarında temizleme ve dezenfeksiyon çalışmalarında önemli ölçüde artış sağlanması; Elektromak...

HABERİ OKU

Toshiba'nın Şampiyon Satıcıları Japonya da

Toshiba Singapur  tarafından düzenlenen 19 A Şampiyon Ligi'nde elde ettiğimiz 1. lik derecesi neticesinde 3-8 Kasım 2019 tarihlerinde   Elektromak Büro Makineleri San. ve Tic. A.Ş. temsilen Ankara İli ve Bölgesi Yetkili Bayimiz Kuzeyman Büro Donatımları San. ve Tic. A.Ş. nezdinde  Sn. Ergül Katırancı Japonya'ya davet edilerek düzenlenen geziye katılmaya hak kazanmıştır

HABERİ OKU
Tüm Haberler

DESTEK

Kullanmakta olduğunuz TOSHIBA e-STUDIO cihazınızın kullanım kılavuzunu edinmek için düğmeye basarak çıkan formu doldurmanızı rica ederiz.

Kullanım Kılavuzu

Aşağıdaki sürücülerin çalışması için Toshiba Cihazınızın yazılım (firmware) güncellemesi gerekebilir. En yakın bayimiz ile temasa geçmenizi tavsiye ederiz.

Toshiba Universal Sürücü 2

Windows Universal Sürücü Parça 1

Windows Universal Sürücü Parça 2

Windows Universal Sürücü Parça 3

Windows Universal Sürücü Parça 4

Mac OS

Mac OS Sürücü

Linux

Linux OS Sürücü

Uyarı

Toshiba Singapore Pte. Ltd ve Elektromak Web sitelerimizden indirlilen veya ulaşılan bilgilerin bilgisayarınıza verebileceği herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Lütfen kullanım sözleşmesini okuyunuz.